Anasayfa  |  Site Ekle  |  Dizin Yeni Eklenenler  |  Dizin Populer Siteler  |  Dizin En İyiler  |  Ödeme Bilgileri?  |

Dizin Kategori: Anasayfa \ Ekonomi ve İş Dünyası \ Bilgi Kaynakları \ Şirket Rehberleri

Toplam: 2      Gösterilen: 1 - 2      Sayfalar:  1 Sırala: Tarih  Tıklanma  Sayfa Başlığı-Site AdıExpert CSNet Alarm ve Güvenlik Sistemleri-Hizmetleri
Açıklama: Alarm sistemleri günümüzde konutlarda ve işyerlerinde yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.Ancak alarm sistemleri tek başına tam bir koruma sağlayamazlar.Örneğin, siz evde yokken evinizde yangın çıkarsa alarm sisteminiz hemen devreye girebilir,fakat alarma müdahale edecek birileri bulunmazsa sirenlerin çalması pek bir anlam ifade etmez.İşte bu ve buna benzer birçok noktada Alarm Haber Alma Merkezimizdeki sistem devreye girer. Alarm Haber Alma Merkezine bağlıysa, lokal sirenler devreye girmese bile, yangın sinyali en geç 20 saniye içerisinde Alarm Haber Alma Merkezimize ulaşır. Buradaki görevli operatörümüz, olayı sizin önceden bildirmiş olduğunuz telefon numaralarına ve güvenlik birimlerine anında bildirir.Böylece alarm sisteminiz, dolayısıyla eviniz,işyeriniz,deponuz vb. 24 saat gözetim altında tutulmuş olur.
Eklenme Tarihi: 11 Ekm 2012
Detay Ziyaret Et Yazdır Yorumla Hata Bildir
   Tıklanma: 601       Yorum: 0   
   Ortalama Oy:  0,00 out of 5     0 Oy(lar)

Başakşehir Çilingir
Açıklama: Başakşehir çilingir istanbul basaksehir anahtarcı kapı açma oto açma kasa açma ve kilit değiştirme hizmeti kurumsal olarak 7/24 saat vermekteyiz.
Eklenme Tarihi: 21 Ekm 2017
Detay Ziyaret Et Yazdır Yorumla Hata Bildir
   Tıklanma: 88       Yorum: 0   
   Ortalama Oy:  0,00 out of 5     0 Oy(lar)

Toplam: 2      Gösterilen: 1 - 2      Sayfalar:  1 Sırala: Tarih  Tıklanma  Sayfa Başlığı-Site Adı